(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-07-26 13:58

frozen full load

(Nr 1923455)
frozen full load

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 2589.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3690 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 13:04

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-27 do 2017-08-03

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 3690 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Przewóz towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga zazwyczaj firmy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat wyprowadzają się. Opłaca się przed zleceniem takiego przewozu ustalić kilka istotnych spraw.

    W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku jak i rozładunku produktu. Gdy jest on umieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe mogące unieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu wyładunku. W wypadku niedużych rzeczy czy też produktów sypkich, opłaca się zdefiniować, czy potrzebna jest górna osłona oraz czy do transportu wystarczy otwarta przyczepa. Gdy chcemy przetransportować płody rolne, towary spożywcze, wówczas może okazać się niezastąpione zastosowanie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport towarów łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie odpowiednich zaświadczeń, jak także w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w kilku państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

    Po doprecyzowaniu swoich wymagań, bezproblemowo można znaleźć firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej umieszczone, docierają do bardzo dużej ilości specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów dostosowanych do przewozu różnorodnych produktów, a olbrzymia konkurencja pozwala dostanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Byszew, 08072, Ukraina

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Evesham, WR11, Wielka Brytania

Termin elastyczny