(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-07-26 13:58

frozen full load

(Nr 1923455)
frozen full load

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 2589.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3690 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 13:04

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-27 do 2017-08-03

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 3690 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Przewóz ładunku zlecany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga przede wszystkim zakłady pracy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie przenoszą się. Warto przed zleceniem takiego przewozu uściślić parę priorytetowych problemów.

     Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku oraz rozładunku przewożonych rzeczy. Jeżeli jest on osadzony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe, które będą w mocy podźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu wyładunku. W przypadku niewielkich paczek czy też produktów sypkich, należałoby sprecyzować, czy niezbędna jest górna osłona oraz czy do przewozu starczy nieprzykryta naczepa. Jeżeli potrzebujemy przewieźć płody rolne, towary spożywcze, wówczas może okazać się konieczne użycie pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport produktów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie adekwatnych świadectw, jak również w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w pewnych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po ustaleniu swoich wymagań, bezproblemowo można zlokalizować przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, oferty na niej umieszczone, docierają do bardzo dużej ilości specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do transportu różnorakich towarów, zaś duża konkurencja umożliwia pozyskanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Byszew, 08072, Ukraina

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Evesham, WR11, Wielka Brytania

Termin elastyczny