(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-01-03 09:04

Frytownica

(Nr 2252520)

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

90

Wysokość [m]:

90

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Dystans: 2018.00 km

Transport sprzętu AGD

    Wyposażenie AGD, czyli artykuły dla domu możemy skwalifikować na 2 typy: sprzęty elektryczne większych formatów takich jak pralki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz sprzęty drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, tostery, krajalnice, golarki elektryczne, odkurzacze, roboty kuchenne czy blendery.

Sposoby transportu produktów AGD

    Kiedy zamawiasz transport produktów AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie musisz obawiać się o stosowne zabezpieczenie artykułu. W momencie, gdy chcesz przetransportować sprzęt AGD na własną rękę, zachowaj szczególną czujność, żeby ustrzec się uszkodzeń oraz zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne kartony po produkcie.

    Lodówki trzeba odłączyć od prądu przynajmniej parę godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome elementy takie jak półki, trzeba zdemontować oraz popakować odrębnie. W przypadku transportu pralki wypada zatroszczyć się o zabezpieczenie bębna. Drzwiczki pralek, zmywarek i innych otwieranych urządzeń AGD powinno się zamknąć i zakleić. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, należy pamiętać o odpięciu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania wyposażenia AGD stosuje się folię bąbelkową, taśmy klejące oraz kartony – a kanty lodówki osłaniamy styropianem. Sprzęty duże takie jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji stojącej.

Centa transportu AGD

    Cena przewozu AGD zależy przede wszystkim od wymiarów, ciężaru i uszkodzenia urządzenia AGD. Innym bodźcem rzutującym na cenę jest odległość od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Przykładowo, za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia wydamy 175 PLN. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy niecałe 100 PLN. Cena transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków to 169 zł.

Adres i termin nadania

Plymouth, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Radom, Polska

Termin elastyczny