(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Frytownica Gazowa (Nr 2495664)

Długość [m]:

0.7

Szerokość [m]:

0.7

Wysokość [m]:

0.9

Waga w kg (łączna):

70

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Dystans: 2217.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Scottish Borders, Jedburgh

Od 20 mar 2018 do 29 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Radom

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

    Sprzęt AGD, czyli produkty dla domu można podzielić na 2 typy: produkty elektryczne znaczących gabarytów takich jak lodówki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki elektryczne oraz produkty drobne – suszarki do włosów, lokówki, tostery, krajalnice, golarki elektryczne, depilatory, roboty kuchenne czy miksery.

Sposoby przewozu wyposażenia AGD

    Jeśli zamawiasz transport sprzętu AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie trzeba obawiać się o stosowne zabezpieczenie produktu. W momencie, gdy planujesz przewieźć sprzęt AGD we własnym zakresie, zachowaj nadzwyczajną czujność, aby uniknąć zniszczeń i zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne kartony po urządzeniu.

    Lodówki trzeba rozmrozić co najmniej parę godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome fragmenty takie jak szuflady, trzeba wyjąć i zapakować odrębnie. W momencie przewozu pralki powinno się zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwiczki pralek, mikrofal i innych otwieranych urządzeń AGD powinno się pozamykać i zalepić. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o oddzieleniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania artykułów AGD stosuje się folię bąbelkową, sznurki oraz pudełka – a rogi pralki chronimy styropianem. Artykuły znaczących rozmiarów takie jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji pionowej.

Centa przewozu AGD

    Cena przewozu AGD zależy przede wszystkim od wymiarów, masy i sprawności sprzętu AGD. Kolejnym bodźcem mającym wpływ na koszt będzie długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do momentu docelowego. Np., za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 złotych. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba to koszt zaledwie 100 zł. Cena transportu lodówki z Kielc do Krakowa zapłacimy 169 zł.