(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-12-29 07:10

furgon 3,9 m x 1,70 m

(Nr 2246496)

Waga w kg (łączna):

1200.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 1596.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

     W pierwszym etapie należy dokonać selekcję posiadanych rzeczy. Jak czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się solidne kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać segregatory na parę pakunków, aby nietrudno było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku pomoże przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy mamy surowce chroniące, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej delikatne przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Podczas gdy niepokaźne meble owińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

     Zamawiając przewóz warto powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub trudności w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli występują specyficzne zasady odnoszące się do konkretnych mebli.

     Najlepsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie naszego majątku.

Adres i termin nadania

Anghiari, 52031, Włochy

Od 13 sty 2018 do 16 sty 2018

Adres i termin dostawy

Warszawa, 00-001, Polska

16 sty 2018