(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Furgon izolowany (Nr 5345618)

Furgon izolowany

Długość [m]:

3.7

Szerokość [m]:

1.56

Wysokość [m]:

1.56

Waga w kg (łączna):

280

Dystans: 887.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Olsztyn

Od 4 lis 2019 do 1 gru 2019

Adres i termin dostawy

Estonia, Prowincja Harju, Tallinna Linn

Termin elastyczny


Transport przyczep

W oszacowaniu kosztu przewozu naczepy, ważne znaczenie mają wymiary, ciężar, czas niezbędny na załadunek i rozładunek, liczba kilometrów, a także data wykonania transportu. Przekazanie dokładnych gabarytów przyczepy pozwoli firmie transportowej na dokładną wycenę. Ważność ma również to, czy przyczepa jest na chodzie (ma nieuszkodzone koła). Pośród transportowanych naczep można znaleźć naczepy gastronomiczne, budowlane, pod łodziowe, a także lawety.

Na przykład, za przewóz przyczepki do przewozu motorów na trasie Niemcy - Polska (Łabiszyna) cena wyniosła około 640 zł (co pozwoliło na oszczędność blisko 463 zł w porównaniu do ceny rynkowej). Za transport naczepy gastronomicznej z Bydgoszczy do Katowic cena wyniosła w przybliżeniu 450 zł (co pozwoliło na oszczędność blisko 326 zł w porównaniu do stawek obowiązujących na rynku). Kiedy chodzi o przyczepy pod skuter śnieżny na odcinku Knurów-Warszawa (330 km) koszt przewozu wyniósł niecałe 300 PLN.

Czynnikami, mającymi wpływ na koszt przewozu naczepy kempingowej są podobne jak przy przewozie innych przyczep czyli: trasa, wymiary, waga i sprawność naczepy. W ,momencie jeśli firmy transportowe traktują naczepę jako doładunek, wówczas cena przewozu może być mniejsza.