Furgon Izolowany (Nr 8046995)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Furgon Izolowany
253 x 110 x 90 cm
275 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
275 kg
Dystans
965 km
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Olsztyn

Od 4 paź 2021 do 9 paź 2021

Adres i termin dostawy

Szwecja, Skåne Län, Malmo

Od 11 paź 2021 do 22 paź 2021


Zadaj pytanie

Transport przyczep

W oszacowaniu kosztu transportu naczepy, największe znaczenie mają gabaryty, ciężar, czas niezbędny na załadunek i rozładunek, długość trasy, a również termin realizacji transportu. Podanie dokładnych wymiarów naczepy pozwoli firmie transportowej na dokładną wycenę. Znaczenie ma również to, czy naczepa jest sprawna (ma nieuszkodzone koła). Pośród przewożonych naczep wyróżniamy naczepy kempingowe, rolnicze, pod łodziowe, a także lawety.

Przykładowo, za przewóz przyczepki do transportu jednośladów z Niemiec do kraju (Łabiszyna) zapłacono niecałe 640 zł (co umożliwiło oszczędność niemal 463 zł w porównaniu do ceny rynkowej). Za przewóz przyczepy gastronomicznej z Bydgoszczy do Katowic kosztował szacunkowo 450 PLN (co daje oszczędność niemal 326 złotych w porównaniu do ceny rynkowej). W przypadku naczepy pod skuter wodny na trasie Knurów-Warszawa (330 kilometrów) koszt przewozu wyniósł szacunkowo 300 złotych.

Czynnikami, które mają wpływ na cenę przewozu naczepy kempingowej są identyczne jak przy transporcie innych naczep czyli: długość trasy, wymiary, ciężar i uszkodzenia przyczepy. W ,momencie jeżeli przewoźnicy traktują przyczepę jako doładunek, to cena transportu jest zazwyczaj mniejsza.