furgoneta (Nr 6055217)

furgoneta

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

2800

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 4401.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Od 4 maj 2020 do 8 cze 2020

Adres i termin dostawy

Senegal, Dakar, Dakar

Termin elastyczny


Transport pozostałych pojazdów

    Transport auta osobowego to pestka. Gdy posiadasz do przewiezienia coś o mniej standardowych wymiarach, chociażby np. maszynę rolniczą, naczepę kempingową, quada, skuter śnieżny lub części do wszystkich tych maszyn, a może posiadasz nawet samolot, albo jedynie masz niezapakowany skuter, wtedy pojawia się problem z wyborem odpowiedniej firmy transportowej. Portal Clicktrans ułatwia rozwiązać ten typ problemów. Ponieważ mamy w bazie tysiące różnorodnych przewoźników z różnorodną gamą pojazdów, więc na sto procent znajdą się przewoźnicy, którzy będą w stanie przetransportować twój ładunek niezależnie od tego, jak niestandardowe posiada wielkości.

    Jeżeli chcesz otrzymać zlecenia dobrane do twojej przesyłki, nie zapomnij, żeby jak najdokładniej przedstawić urządzenie. To pozwoli firmie transportowej ocenić, czy posiada właściwy pojazd, żeby taki transport uskutecznić. W sytuacji, kiedy gabaryty lub ciężar zestawu przewyższają parametry możliwe w ruchu drogowym, firma transportowa i jej pracownicy mają obowiązek posiadać odpowiednie certyfikaty, a w trakcie jazdy konieczna będzie obecność pilota. Kluczowe będzie ponadto określenie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest sprawny i potrafi sam wtoczyć się na naczepę, czy też przykładowo posiada niesprawności, które na to nie pozwalają.

    Cena za przewóz urządzenia w portalu Clicktrans nierzadko bywa mniejsza niż typowe ceny na rynku transportowym. Na przykład transport wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na odcinku wynoszącym blisko 950 kilometrów został wykonany za 900 zł, czyli prawie 500 PLN taniej niż przeważnie kosztuje.