(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Furgoneta Nissan TRADE (Nr 5226734)

Furgoneta Nissan TRADE

Długość [m]:

4.6

Szerokość [m]:

1.8

Wysokość [m]:

1.4

Waga w kg (łączna):

1660

Budżet zlecenia [€]:

110

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 108.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Castilla Y León, Bahillo

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Kastylia I León, León

Termin elastyczny


Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz samochodu osobowego to łatwizna. Kiedy posiadasz do transportu coś o bardziej niestandardowych kształtach, czyli np. maszynę budowlaną, naczepę zwykłą, gokarta, skuter śnieżny lub części do wszystkich tych maszyn, a może masz nawet maszynę latającą, albo tylko masz niespakowany rower, wtedy pojawia się dylemat z wyborem właściwej firmy transportowej. Portal Clicktrans przydaje się, by pozbyć się tego typu trudności. Ze względu na fakt, że mamy w serwisie bardzo wiele różnych przewoźników z różnorodną flotą samochodów, dlatego na pewno znajdą się przewoźnicy, którzy mogą być w stanie przewieźć twój ładunek niezależnie od tego, jak niestandardowe ma gabaryty.

    Jeżeli chcesz otrzymać ogłoszenia dobrane do twoich potrzeb, pamiętaj, żeby jak najszczegółowiej przedstawić urządzenie. To ułatwi przewoźnikowi sprawdzić, czy ma odpowiedni samochód, żeby taki przewóz zrealizować. W sytuacji, jeżeli gabaryty lub ciężar pojazdów przewyższają parametry możliwe w ruchu drogowym, przewoźnik i jego pracownicy muszą posiadać specjalne certyfikaty, a w trakcie jazdy konieczna jest obecność pilota. Istotne jest poza tym zdefiniowanie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest działający i potrafi sam podjechać na przyczepę, czy też, np. ma awarie, które na to nie pozwalają.

    Cena za przewóz urządzenia w portalu Clicktrans często jest niższa niż standardowe stawki w branży przewozowej. Na przykład transport wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na odcinku wynoszącym prawie 950 kilometrów został spieniężony za 900 złotych, czyli około 500 zł mniej niż zazwyczaj kosztuje.