(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Furgoneta o camion (Nr 6071448)

Długość [m]:

2.2

Szerokość [m]:

0.95

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

195

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [€]:

100

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 119.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Barberà Del Vallès

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Cambrils

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt sportowy to urządzenia, które najczęściej można znaleźć na siłowni – bieżnie, atlasy. Za sprzęt treningowy uważa się także na przykład: narty, deski snowboardowe, sprzęt golfowy, łyżworolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt do nurkowania. W wielu przypadkach sprzęt treningowy dużo waży i trudno przetransportować go samemu.

Sprzęt treningowy musi być solidnie spakowany oraz osłonięty podczas transportu. Najbezpieczniej jest użyć oryginalne opakowania. Gdy urządzenie może łatwo ulegnąć awarii, trzeba użyć do osłony takie surowce jak: pudełka, folie bąbelkowe, folię stretch jak również taśmy pakowe. W momencie, gdy sprzęt składa się z wielu części, powinno się go zdemontować i zabezpieczyć wszystkie części osobno - zwłaszcza, kiedy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi fragmentami. Sprzęt sportowy powinien być stabilny w środku skrzyni – postarajmy się zatem o to, aby niezapełnione obszary w skrzyni zapchać materiałami lub styropianem. Przedmioty nie powinny przesuwać się w środku paczki.

Na cenę transportu sprzętu sportowego wpływa odległość pomiędzy miejscem załadunku, a adresem wyładunku sprzętu, waga i wielkość, a także liczba sztuk koniecznych do przewiezienia. Np., za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków zapłacono 160 zł. Przewóz orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to koszt 200 zł. Za przewóz wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo zapłacono 250 zł.