furniture and boxes for 40 cubic meters (Nr 7853886)

furniture and boxes for 40 cubic meters
Sztuk
Boxes
51-70
Double bed with mattress
2
Table and 6 chairs
1
Table and 4 chairs
1
Corner sofa
1
Large TV (40"+)
1
Kitchen cabinet
1
Wall shelf
1
Szacunkowa łączna waga
1517 kg
Dystans
38 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Luksemburg, Canton Luxembourg, Luxemburgo

Od 1 wrz 2021 do 15 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Luksemburg, Diekirch, Diekirch

Od 1 maj 2022 do 19 maj 2022


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, ale kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych problemów.

            W pierwszym etapie należy zrobić eliminację posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów przydadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który przeważnie przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo podzielić talerze na kilka pudeł, żeby z łatwością było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy surowce osłaniające, na przykład jak folię strech, możemy owinąć bardziej kruche rzeczy, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, pościel i zakleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy niewielkie rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też trudności w dojeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli pojawiają się specyficzne wymagania dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie twojego mienia.