(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-04-30 19:28

Furniture pallets

(Nr 2648020)
Furniture pallets

Długość [m]:

2.2

Szerokość [m]:

1.6

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [€]:

250

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 591.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to spożytkowanie kawałka płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy mamy do przetransportowania niewielki ładunek, który nie potrzebuje zajęcia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga użycia dużej przestrzeni, wtedy wzięcie takiej kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest pasujące. 


Do samochodów ciężarowych wykorzystywanych w przewozie LTL zalicza się wozy, których ciężar przewyższa 3,5 t. oraz pozostałe maszyny spełniające wymagania ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się spore kontenery meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki typu: firanka i furgon. Wariant ciężarówki wypadałoby aby był dostosowany do przewiezienia naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W wycenie transportu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są jego parametry – ciężar i gabaryty. Wypada również dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały zapakowane. Jeżeli tak, warto opisać paczkę. Istotna jest również informacja w tematyce usługi – czy wlicza się w nią wyłącznie przewóz, czy przykładowo załadunek i wyładunek. Znaczącą daną jest także termin realizacji usługi.

Ładunki transportowane w ramach LTL to zwykle palety, paczki, maszyny, a czasem zdarzają się fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeśli przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, opłaca się skorzystać z alternatywy – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Gdańsk, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kopenhaga, 1357, Dania

Termin elastyczny