(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-03 14:13

Futon sofa

(Nr 1825788)
Futon sofa

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0,7

Wysokość [m]:

0,4

Waga w kg:

40.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

150

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 5.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

ID firmy: 512598
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-06-2017, 23:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-04 do 2017-06-05

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-06-05, 20:48

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub przez zmianę wyposażenia biura, powinno się zwrócić uwagę na szereg zagadnień, ponieważ błędy na etapie organizowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Kłopoty mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez późniejszych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli, bądź do totalnego uszkodzenia i konieczności nabycia nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, gdy transportujemy meble używane, trzeba naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz usunąć brud, na przykład wilgotną gąbką. Potem warto rozważyć, czy dany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, bywa niebezpieczne, gdyż elementy mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo segment może utracić swój nienaruszony kształt lub stabilność. Jednakże przy bardzo wielkich obiektach, takich jak przykładowo szafa, wypadałoby zwrócić uwagę na wielkość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty należy później odpowiednio ochronić. Do tego przydatne są używane koce, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając niezwykle uwagę na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do niszczenia i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwrócić czujność na szklane elementy, np. szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu doskonale podtrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy zlokalizować wiarygodną firmę transportową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego ogłoszenia, dostaniemy dużo interesujących propozycji przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, warto w ogłoszeniu precyzyjnie przedstawić wszystkie wymiary przygotowanych do transportu rzeczy, a także opisać ich wagę i trasę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Londyn NW3 2DN, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Todds Walk, Londyn N7 7RB, Wielka Brytania

Termin elastyczny