(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Quady Dodano: 2017-09-07 01:13

Fx 250

(Nr 2013815)

Marka i model:

Fx 250 spider

Długość [m]:

1,25

Szerokość [m]:

2,70

Wysokość [m]:

1,60

Waga w kg (łączna):

348.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 321.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport quada

    Quady zazwyczaj są to wartościowe maszyny i dlatego trzeba je bardzo uważnie transportować. Istotnym czynnikiem jest rzetelne zabezpieczenie quada przed zniszczeniem w czasie przewozu.

    Quady zwykle przewozi się na przyczepce, niemniej jednak zdarza się także busem lub o sporych wymiarach pojazdem osobowym (transport ostatnim sposobem nie polecamy, gdyż podczas transportu można uszkodzić jednocześnie quada jak i samochód osobowy).

    W momencie, kiedy przewozimy quada na przyczepce, należy unieruchomić go za pomocą czterech pasów mocujących. Nabywając pasy mocujące należy mieć na uwadze, żeby nie były zakończone niezamkniętym zaczepem, ponieważ w czasie przewozu pojawiają się różnego rodzaju wstrząsy, a taka taśma może naturalnie się wypiąć. Taśmy mocujące zrobione są z odpornego materiału, jednak w czasie transportu, istotne jest żeby zwrócić wyjątkową uwagę, żeby taśmy nie ocierały się o żadne szpiczaste części, albowiem mogą się przetrzeć i rozedrzeć.

    Kiedy przewozimy quad przy pomocy auta dostawczego, również trzeba ładunek unieruchomić. Najbezpieczniej jest zrobić to przy pomocy taśm mocujących oraz dołożyć obijaki w taki sposób, żeby i quad i samochód nie poniosły szwanku podczas przewozu. Przy transporcie quada przy użyciu innego samochodu, powinno się pomyśleć o wylaniu zawartości jego baka. Trzeba to zrobić, ponieważ w momencie przewozu paliwo albo olej potrafią się rozlać oraz zniszczyć auto od wewnątrz. Takie okoliczności też obniżą komfort jazdy samego przewoźnika.

    Kiedy zlecamy transport quada przez przewoźnika, trzeba upewnić się czy ma stosowny sprzęt do załadunku oraz rozładunku.

    Koszt transportu quada najczęściej uzależniony jest od odległości którą ma do przejechania samochód. Aby poznać realną cenę przewozu quada, możemy opublikować ofertę transportu na giełdzie transportowej takiej jak Clicktrans.pl, gdzie znajduje się tysiące przewoźników, którzy profesjonalizują się w takich transportach.

Adres i termin nadania

Agustín Yañez 1502, Guadalajara, 44190, Meksyk

6 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Cándido Aguilar 369, Las Juntas, 48291, Meksyk

6 wrz 2017