(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

?? gabaryty 7,5 ton albo polowa 40 ton (Nr 5157282)

Długość [m]:

2.6

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

0.16

Waga w kg (łączna):

2500

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Ladunek jest czesciowo zapakowany na paletach garaz naturalnie nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 833.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Rybnik

Od 18 lis 2019 do 20 lis 2019

Adres i termin dostawy

Niemcy, Hesja, Wohratal

Od 21 lis 2019 do 22 lis 2019


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz ładunku zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje głównie zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat wyprowadzają się. Należy przed zleceniem takiego przewozu zdiagnozować kilka ważnych problemów.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku oraz rozładunku przetransportowanych rzeczy. Kiedy jest on umiejscowiony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowektóre sprostają udźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W przypadku małych paczek czy też produktów sypkich, warto określić, czy niezbędna jest górna osłona oraz czy do przewozu wystarczy nieosłonięta naczepa. Jeśli pragniemy przetransportować płody rolne, towary spożywcze, to może okazać się potrzebne skorzystanie z samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz ładunków łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie należytych papierów, na dodatek w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru ładunku, w niektórych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po ustaleniu swoich warunków, najłatwiej można znaleźć firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Dlatego że, ogłoszenia na niej umieszczone, docierają do bardzo dużej ilości różnych firm, które posiadają potrzebną gamę aut przystosowanych do przewozu różnorakich towarów, zaś olbrzymia konkurencja pozwala zdobycie niskich cen.