ganzer LKW (Nr 7284025)

ganzer LKW

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

2.55

Wysokość [m]:

4

Waga w kg (łączna):

3000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

diverse neue Möbel und andere Sachen

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1883.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Monachium

26 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Baleary, Ibiza

28 kwi 2021


Transport pełną ciężarówką

            Transport ładunku zamawiany na pełną ciężarówkę przyciąga szczególnie przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie przeprowadzają się. Warto przed zamówieniem takiego przewozu uściślić parę newralgicznych formalności.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić formę załadunku jak i wyładunku przetransportowanych rzeczy. Gdy jest on rozmieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe mogące unieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu rozładunku. W wypadku niewielkich przedmiotów czy też ładunków sypkich, wypadałoby określić, czy konieczna jest górna osłona oraz czy do przewozu może być nieosłonięta naczepa. Jeśli chcemy przewieźć płody rolne, towary spożywcze, wówczas może okazać się niezastąpione skorzystanie z samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz produktów łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie odpowiednich zaświadczeń, oprócz tego w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w pewnych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

            Po zdefiniowaniu swoich wymogów, najłatwiej można znaleźć firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej umieszczone, trafiają do setek różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do przewozu różnorodnych paczek, zaś olbrzymia konkurencja umożliwia zdobycie korzystnych cen.