(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-07-24 11:56

Garaż blaszany 4x6 rozłożony, pocięty. (Nr 3005424)

Garaż blaszany 4x6 rozłożony, pocięty.

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

pomieszczenie firmowe

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 102.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            Na początek warto przeprowadzić selekcję posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się mocne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić segregatory na kilka pakunków, żeby bez przeszkód było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Kiedy mamy surowce osłaniające, takie jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej delikatne meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast małe rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też problemy w podjeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeśli występują specyficzne kryteria odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie twojego dobytku.

 

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

27 lip 2018

Adres i termin dostawy

Młodów, 33-343, Polska

27 lip 2018