(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-01-31 22:31

Garaz blaszany w elementach (5-6 elemntow plaskich)

(Nr 2340388)
Garaz blaszany w elementach (5-6 elemntow plaskich)

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

220

Wysokość [m]:

0.3

Waga w kg (łączna):

200.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

6elementow plaskich (sciana x3,dach plaski x1 brama garazowa x1)

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1582.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to użycie kawałka płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli dysponujemy do przetransportowania mały ładunek, który nie wymaga zajęcia pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje zagospodarowania dużej płaszczyzny, wówczas wybranie takiego wariantu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest pasujące. 


Do ciężarówek używanych w przewozie LTL zalicza się wozy, których waga przekracza 3,5 t. oraz inne pojazdy spełniające zasady ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się wielkie kontenery meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki w wersji: firanka oraz furgon. Typ ciężarówki wypadałoby aby był przystosowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W wycenie transportu ładunku w ramach LTL, ważne są jego parametry – waga i wymiary. Należy również dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, wypada opisać paczkę. Kluczowa bywa także informacja w kwestii usługi – czy zalicza się do niej wyłącznie przewóz, czy przykładowo załadunek oraz wyładunek. Istotny może być także termin zrealizowania transportu.

Ładunki przewożone w obszarze LTL to zwykle palety, narzędzia, meble, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, kiedy przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Chatham, Wielka Brytania

Termin elastyczny