(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-10-29 20:52

Garderoba

(Nr 2122446)
Garderoba

Długość [m]:

20

Szerokość [m]:

115

Wysokość [m]:

216

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 644.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

499 zł

ID firmy: 4536
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-10-2017, 10:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-01 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

prosze o kontakt przed akceptacją

Cena (zawiera VAT): 499 zł

Wiadomości: (1)

Krzysztof O. (Zleceniodawca)
31-10-2017, 20:29
Jak sie z Państwem skontaktować - przed akceptacja oferty ? Prosze bliżej określić co znaczy termin transportu od 1. 11.17 do 28.02.18 ? Od czego to zależy ?
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany adresu, czy też z powodu zmiany umeblowania biura, należy zwrócić uwagę na szereg spraw, ponieważ błędy na etapie przygotowania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów i zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez późniejszych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli lub do zupełnego zniszczenia i potrzeby kupna nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, kiedy transportujemy meble używane, wypadałoby oczywiście je opróżnić z rzeczy i oczyścić, na przykład wilgotną ściereczką. Następnie wypadałoby rozważyć, czy dany mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, może być to niepewne, ponieważ elementy bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak np. szafa może utracić swój nienaruszony kształt lub stabilność. Natomiast przy bardzo olbrzymich przedmiotach, takich jak np. łoże, powinniśmy zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki trzeba później należycie ochronić. Do takich rzeczy przydatne są używane koce, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, ponieważ mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwrócić czujność na tłukące się elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu idealnie utrzymuje wszystko w miejscu. Żeby zlokalizować dobrą firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego zlecenia, otrzymamy wiele interesujących ofert transportu od sprawdzonych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najszybciej zorganizować usługę transportową, należy w ofercie szczegółowo opisać wszystkie gabaryty zebranych do transportu przedmiotów, a także podać ich wagę i drogę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Baden-Baden, 76530, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wehrsdorf, 02681, Niemcy

Termin elastyczny