(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-04-30 01:33

Gas gas ec 125

(Nr 1760211)
Gas gas ec 125

Dystans: 934.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

100 €

ID firmy: 419482
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-05-2017, 15:03

Załadunek możliwy w terminach:

2017-05-03

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Hola,para recoger mañana,que estare por la zona,y en destino el viernes por la tarde

Cena (zawiera VAT): 100 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory oraz skutery to często kosztowne ładunki, które wyglądają na całkiem trudne do zabezpieczenia w trakcie transportu. Niełatwe - jednak jedynie na pozór. Odpowiednio umocowany motocykl w 100% przetrwa transport bez ani jednej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie motor transportowany. W przypadku przewozu na naczepie, obowiązkowe będą 4 taśmy mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motorów wystarczą zaledwie dwie, ponieważ dysponują one szyny udaremniające przemieszczanie się jednośladu. Ważne jest, aby mocowania nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odczepić podczas jazdy, a także trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w profesjonalnym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w zamkniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Trzeba jedynie pamiętać o elastycznych „obijakach” na ścianach samochodu oraz pomiędzy transportowanymi rzeczami.

    Aby kierowca nie jechał w oparach benzyny, lepiej przed wyjazdem osuszyć bak motoru, który może po drodze porozlewać się na nierównościach. Występują także platformy przyczepiane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć jednoślad lub skuter i często nie blokują większość miejsca w pojeździe.

     Można zazwyczaj wypytać o wszystkie drobiazgi i warunki, w których nasz pojazd będzie przewożony, a także, czy przewoźnik ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności przykładowo belki jest ryzykowne i zagraża popsuciem motoru czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca finalnego.

     Wystawiając ofertę przewozu w portalu Clicktrans.pl można zdobyć dużo interesujących ofert od rzetelnych firm transportowych, które transportują podobnego typu sprzęt regularnie. Ceny za transport na szlakach w Europie kształtują się do 0,6 zł za kilometr. Można często trafić okazję i zapłacić sporo mniej, wydarza się tak, w wypadku kiedy przewoźnik może przetransportować motocykl na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Villanueva de la Serena, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Vic, Hiszpania

Termin elastyczny