(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-04-30 01:33

Gas gas ec 125

(Nr 1760211)
Gas gas ec 125

Dystans: 934.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

100 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-05-2017, 15:03

Załadunek możliwy w terminach:

2017-05-03

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Hola,para recoger mañana,que estare por la zona,y en destino el viernes por la tarde

Cena (zawiera VAT): 100 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to zazwyczaj wartościowe ładunki, które wyglądają na dość trudne do zabezpieczenia w trakcie transportu. Niełatwe - aczkolwiek tylko złudnie. Dobrze umocowany jednoślad w 100% przetrzyma drogę bez żadnej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie motor przewożony. Podczas przewozu na naczepie, potrzebne będą cztery pasy mocujące, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są jedynie dwie, gdyż mają one prowadnice powstrzymujące przemieszczanie się motocykla. Ważne jest, żeby liny nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się wypiąć podczas drogi, a również trzeba uważać, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w branżowym sklepie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w zamkniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy jedynie pamiętać o gumowych „obijakach” na ścianach wozu oraz pomiędzy transportowanymi obiektami.

    Aby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, warto przed wyjazdem opróżnić bak motoru, który może w trakcie drogi porozlewać się na nierównościach. Istnieją dodatkowo platformy montowane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć motor lub skuter i często nie blokują większość miejsca w aucie.

     Należy zazwyczaj wywiedzieć się o wszelkie szczegóły i warunki, w jakich nasz jednoślad będzie przewożony, a także, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności np. belki jest niepewne i zagraża uszkodzeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

     Wystawiając ofertę przewozu w portalu Clicktrans.pl można zdobyć dużo ciekawych ofert od profesjonalnych firm transportowych, które transportują tego typu sprzęt codziennie. Ceny za transport na szlakach w Europie kosztują do 0,6 złotych za kilometr. Można jednak trafić okazję i zapłacić sporo taniej, dzieje się tak, w wypadku gdy przewoźnik może wziąć motocykl na zasadzie doładunku lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Villanueva de la Serena, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Vic, Hiszpania

Termin elastyczny