(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-04 09:34

gastronomoczne

(Nr 1826338)
gastronomoczne

Dystans: 608.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }


Transport palet


Palety pomagają w przewozie towarów różnego gatunkutworzą bazę, na której łatwo daje radę przewieźć nieduże paczki i rzeczey. Przewóz na paletach to przeważnie wykorzystywana metoda transportu cięższych towarów. Dzięki paletom często przewozi się pakunki powyżej 70 kg – bramki stalowe, pudła, produkty budowlane, itd. Żeby jak najdokładniej wycenić transport palet, dobrą praktyką jest skorzystać z serwisu Clicktrans.pl, dzięki temu dostaniemy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie paletowym. Przy szacowaniu kosztów przewozu istotne znaczenie miewa liczba palet, ciężar towaru i rodzaj przewożonych rzeczy. Przesyłki paletowe wynoszoneza pomocą wózka widłowego.


Europalety i pozostałe typy palet


W przewozie paletowym jest na pierwszym miejscu europaleta, opisywana także jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Standardowa Europaleta posiada wymiary 800x1200x150 milimetrów i jest wyprodukowana z drewna. Przy przewozie przemysłowym stosuje się także palet „angielek” o rozmiarach 1200x1200x144 mm. Palety skierowane do transportu w pojemnikach metalowych mają rozmiary 1135x1133 milimetrów. Przy przemyśle chemicznym używa się natomiast palety spełniające standardy CP. Palety drewniane ostatnio zastępowane są paletami zrobionymi z plastyku, które mają żywotność do10-15 lat.


Koszt transportu palet w Polsce
Średnia cena netto transportu palet  w Polsce wynosi 187,8 złotych i to wychodzi 57 gr za km.


Koszt transportu palet za granicą


Przewóz palet w Europie to przeciętny koszt 581 , a to wychodzi 46 groszy na km.


Adres i termin nadania

Toruń, Polska

Od 7 cze 2017 do 8 cze 2017

Adres i termin dostawy

Łańcut, Polska

Termin elastyczny