(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-04 09:34

gastronomoczne

(Nr 1826338)
gastronomoczne

Dystans: 608.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub przez zmianę wyposażenia domu, należy zwrócić uwagę na parę kwestii, bowiem błędy na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości i pieniędzy. Trudności mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez kolejnych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli, bądź do zupełnego zniszczenia oraz konieczności nabycia nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, gdy przewozimy podniszczone meble, należy oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz usunąć brud, na przykład wilgotną ściereczką. Potem należałoby zastanowić się, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli demontaż ich, może być to ryzykowne, ponieważ części bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo stół może stracić swój pierwotny kształt oraz stabilność. Jednakże przy bardzo olbrzymich obiektach, takich jak przykładowo szafa, powinniśmy wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki trzeba w następnej kolejności odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się używane pledy, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając szczególną uwagę na istotne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwracać czujność na szklane elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla rewelacyjnie utrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy odszukać solidną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu bezpłatnego ogłoszenia, otrzymamy wiele interesujących ofert przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najszybciej zorganizować usługę transportową, warto w ogłoszeniu precyzyjnie opisać wszystkie gabaryty przygotowanych do przewozu przedmiotów, a również podać ich wagę i trasę, którą mają pokonać – często od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Toruń, Polska

Od 7 cze 2017 do 8 cze 2017

Adres i termin dostawy

Łańcut, Polska

Termin elastyczny