(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Palety Dodano: 2012-12-22 16:13

gazobeton pustaki

(Nr 158613)
gazobeton pustaki

Ilość sztuk:

819

Dystans: 38.50 km

Informacje dodatkowe:

gazobeton z Solca do Trzebienia gm. Dobrcz, pustaki zaladowane za pomoca chwytaka luzem 819 szt. Za transport zapłacę 300 zł

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport palet

    Palety służą do transportu towarów różnego rodzaju – stanowią bazę, na której łatwo daje radę przewieźć mniejsze opakowania i przedmioty. Transport na paletach to głównie wybierana metoda transportu cięższych towarów. Na paletach głównie przewozi się paczki przekraczające 70 kg – bramki metalowe, skrzynki, produkty budowlane, itd. Żeby dobrze oszacować koszt przewozu towaru na paletach, dobrą praktyką jest posłużyć się portalem Clicktrans.pl, dzięki temu otrzymamy wyceny od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie paletowym. Przy wycenie transportu podstawowe znaczenie miewa ilość palet, waga ładunku oraz rodzaj przewożonych przedmiotów. Ładunki znajdujące się na paletach dźwigane są za pomocą wózka widłowego.

Europalety i pozostałe typy palet

    Przy przewozie paletowym jest na pierwszym miejscu europaleta, nazywana też jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Zwyczajna Europaleta ma wymiary 800x1200x150 milimetrów oraz jest wykonana z drewna. Przy przewozie przemysłowym używa się również palet „angielek” o rozmiarach 1200x1200x144 milimetrów. Palety przekazane do przewozu w kontenerach posiadają wielkość 1135x1133 mm. W przemyśle chemicznym używa się za to palety spełniające standardy CP. Palety drewniane w ostatnich latach zastępowane są paletami wykonanymi z plastyku, które nadają się do użytku przez do10-15 lat.

Koszt przewozu palet w Polsce
    Średnia cena netto przewozu palet  w obrębie kraju kosztuje 187,8 złotych i to wynosi 57 groszy za km.

Koszt przewozu palet za granicą

    Przewóz palet na trasach międzynarodowych to przeciętny koszt 581 zł, a to wynosi 46 groszy na km.

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Solec Kujawski

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Dobrcz, 86-022, Trzebien, 29

Termin elastyczny