(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt ogrodowy Dodano: 2018-05-27 10:22

Generador (Nr 2754752)

Generador

Długość [m]:

0.50

Szerokość [m]:

0.60

Wysokość [m]:

0.60

Waga w kg (łączna):

40.00

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 367.00 km

Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz narzędzi ogrodowych nie dotyczy tylko grabi czy węży do ogrodu. Myśląc o transporcie narzędzi ogrodowych mamy na myśli przewóz kosiarek, kompostowników, opryskiwaczy, hydroforów ogrodowych czy też przewóz krzeseł, posągów. Są to głównie wielkie elementy jak i są dosyć ciężkie. Narzędzia do ogrodu można przewozić w praktyce każdym rodzajem auta. Zaczynając od pojazdu osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt do ogrodu zazwyczaj nie jest upakowany w paczkach, więc opłaca się go dobrze osłonić. Można pokusić się o unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, aby nie ruszał się i nie zarysował oraz nie zniszczył innych przedmiotów transportowanych w pojeździe, czy też nie uszkodził samego pojazdu transportującego.

Gdy nasz sprzęt do ogrodu jest odpowiednio wielki, że nie jesteśmy w stanie samodzielnie go przetransportować, wówczas warto skierować się z taką prośbą do firm transportowych. Najszybszym sposobem jest użycie giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której mieści się tysiące firm transportowych. Żeby zamówić transport sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zlecenie na giełdzie przewozowej wskazując: odległość do pokonania, wymiary sprzętu, ciężar, czy też liczbę elementów jaką myślimy przewieźć. Czym precyzyjniej opiszemy taką przesyłkę tym przewoźnicy z większą dokładnością wycenią cenę przewozu. Koszt przewozu narzędzi ogrodowych przeważnie zależy od odcinka do przejechania i wielkości paczki. Najczęściej po zgłoszeniu zlecenia w serwisie, wystarczy zaczekać kilka chwil, żeby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Warto zaczekać chodź jeden dzień, żeby zebrać pełną bazę wycen od firm przewozowych. Wtedy pozostaje tylko wybrać zlecenie najkorzystniejszego przewozu sprzętu do ogrodu według nas.

Adres i termin nadania

Huelva, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

San Vicente de Alcántara, 06500, Hiszpania

Termin elastyczny