(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Generador (Nr 6053965)

Generador

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

87

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [€]:

30

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Chile, San Pablo 2966 5To Piso, Santiago, Región Metropolitana, Chile, San Pablo 2966 5To Piso, Santiago, Región Metropolitana, Chile

Od 10 cze 2020 do 5 lip 2020

Adres i termin dostawy

Haiti, Departament Zachodni, Pétionville, Port-Au-Prince, Oeste , Haití

Termin elastyczny


Transport sprzętu RTV

Sprzęt RTV to przykładowo telewizory oraz adaptery, nagrywarki DVD, telefony komórkowe, sprzęty stereofoniczne, nagrywarki CD, odtwarzacze mp3 i mp4 oraz najróżniejsze urządzenia elektroniczne, które najczęściej stosuje się na terenie mieszkania.

Spakowanie sprzętu RTV

Trwałość pudełka należy dostosować do wielkości oraz wagi urządzenia. Najlepiej wykorzystać oryginalne opakowanie sprzętu, które chcemy przetransportować. W momencie, jeśli już nie mamy dostępu do oryginalnego opakowania, postarajmy się, żeby zredukować pustą przestrzeń i uchronić się przed przesuwaniem sprzętu w pudełku nieoryginalnym. Przestrzeń powinno się wypełnić gazetami, folią stretch albo gąbką. Przed spakowaniem urządzenia RTV warto owinąć go folią bąbelkową, żeby uniknąć zarysowania. W przypadku małych elementów, urządzenia zabezpiecza się wykorzystując styropian. Przy zastosowaniu urządzeń RTV o wielkich rozmiarach, powinno się pamiętać, aby oddzielić lub wyciągnąć mniejsze fragmenty, jak np. ładowarkę lub kable. Pokaźne sprzęty ustawia się na paletach, a później okręca folią stretch w taki sposób, aby nie poruszały się lub nie wychodziły na zewnątrz palety.

Koszt przewozu sprzętu elektronicznego

Koszt przewozu urządzenia elektronicznego uzależniony jest przede wszystkim od trasy paczki oraz jej wymiarów – szerokości, wysokości i ciężaru sprzętu. Kluczową sprawą jest również fakt, czy mamy oryginalne pudełko urządzenia elektronicznego, czy też nie. Kiedy sprzęt wymaga odpowiedniego pudła oraz zabezpieczenia ze strony firmy transportowej, wówczas przyczyni się to także na końcowy koszt przewozu.