(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Generador de energía (Nr 5202638)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

300

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Stany Zjednoczone, Massachusetts, Malden

Od 10 paź 2019 do 15 lis 2019

Adres i termin dostawy

Kolumbia, Atlántico, Barranquilla

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

Wyposażenie AGD, czyli produkty dla domu można podzielić na dwa gatunki: urządzenia elektryczne znaczących wymiarów takich jak lodówki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz artykuły drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, odkurzacze, roboty kuchenne czy blendery.

Warunki transportu produktów AGD

Jeżeli zamawiasz przewóz produktów AGD w profesjonalnej firmie przewozowej, nie ma konieczności niepokoić się o właściwe zabezpieczenie sprzętu. W momencie, kiedy chcesz przetransportować wyposażenie AGD samodzielnie, zachowaj nadzwyczajną czujność, aby uniknąć zniszczeń i zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne kartony po urządzeniu.

Zamrażarki należy rozmrozić przynajmniej parę godzin przed transportem. Wszelkie ruchome fragmenty takie jak szuflady, należy zdemontować oraz popakować odrębnie. W momencie przewozu pralki powinno się zatroszczyć się o zabezpieczenie bębna. Drzwiczki lodówek, zmywarek i innych otwieranych sprzętów AGD należy pozamykać i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, trzeba pamiętać o odłączeniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania sprzętu AGD stosuje się folię bąbelkową, sznurki i kartony – a kanty pralki chronimy styropianem. Wyposażenie znaczących rozmiarów takie jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji stojącej.

Koszt przewozu AGD

Koszt transportu AGD zależy głównie od gabarytów, ciężaru i działania produktu AGD. Kolejnym elementem oddziaływującym na koszt jest długość trasy do pokonania od momentu załadunku do miejsca docelowego. Przykładowo, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 PLN. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba zapłacimy zaledwie 100 PLN. Koszt transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków zapłacimy 169 złotych.