(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2018-01-25 14:18

generator 1900 kg w przybliżeniu

(Nr 2320168)

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

1900.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 756.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Transport urządzeń i sprzętu wymaga doświadczenia ze strony firmy transportowej, która musi prawidłowo ochronić sprzęt, aby uniknąć różnego rodzaju awarii, zadraśnięć jak także wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji przewóz urządzeń i sprzętu są frezarki, młoty, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, stelaże, kompresory, piece, urządzenia czyszczące, podnośniki jak i wiele innych.

Koszt przewozu maszyn i sprzętu

    Cena transportu urządzeń i sprzętu będzie zależna głównie od gabarytu i wagi przedmiotu, a dodatkowo od trasy czyli od miejsca załadunku do obszaru wyładunku. W większości przypadkach przewóz maszyn jest transportem ponadgabarytowym i wymaga przepisowych uprawień jak również specjalistycznej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W Polsce śr. cena  przewozu urządzenia wynosi 1,28 zł za kilometr. Przykładowo, przewóz maszyny wulkanizacyjnej na terenie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej w kraju wiąże się z ceną blisko 1,02 zł/km.

Koszt transportu maszyn i sprzętu na obczyznę

    Popularnymi kierunkami w międzynarodowym transporcie maszyn lub sprzętu są Niemcy i UK. Średni koszt przewozu urządzeń i sprzętu za 1 kilometr na trasie Polska – Wielka Brytania wynosi 0,70 złotych. Przykładowo, transport spawarki do UK cena wyniesie prawie 0,23 zł za kilometr. Za to na odcinku Polska – Niemcy za transport maszyn płacimy blisko 0,95 zł za kilometr. Na tym odcinku za transport maszyny typu oklejarka będzie wynosił prawie 1,18 zł za kilometr, a transport frezarki kosztuje 0,54 zł za kilometr.

Adres i termin nadania

Traunreut, Niemcy

Od 27 sty 2018 do 29 sty 2018

Adres i termin dostawy

Dąbrowa Górnicza, Polska

Termin elastyczny