(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2017-06-01 12:00

generator częstotliwości

(Nr 1823009)
generator częstotliwości

Długość [m]:

0,4

Szerokość [m]:

0,3

Wysokość [m]:

0,1

Waga w kg:

3.00

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 1406.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn i sprzętu

    Przewóz urządzeń jak i różnego sprzętu potrzebuje praktyki ze strony firmy transportowej, która musi porządnie ochronić sprzęt, żeby uniknąć różnego rodzaju awarii, zadraśnięć jak także wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji transport maszyn i sprzętu wymienia się: spawarki, wyważarki, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, suszarnie oraz wiele innych.

Koszt przewozu maszyn i sprzętu

    Cena przewozu urządzeń i sprzętu jest uzależniona często od wymiarów i ciężaru maszyny oraz od trasy czyli od miejsca załadunku do punktu wyładunku. Głównie przewóz urządzeń jest przewozem ponadgabarytowym i wymaga odpowiednich zaświadczeń oraz profesjonalnej wiedzy ze strony przewoźnika. W obrębie kraju śr. cena  transportu maszyn wynosi 1,28 zł/km. Orientacyjnie np., przewóz maszyny wulkanizacyjnej w obrębie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej w kraju związane jest z ceną około 1,02 zł/km.

Koszt transportu urządzeń i sprzętu na obczyznę

    Popularnymi kierunkami w europejskim przewozie maszyn i sprzętu są Niemcy oraz UK. Śr. koszt transportu maszyn i sprzętu za jeden km na trasie Polska – UK jest wydatkiem około 0,70 PLN. Orientacyjnie np., transport spawarki do Wielkiej Brytanii będzie kosztował prawie 0,23 zł za kilometr. Tymczasem na trasie Polska – Niemcy za transport maszyn będzie kosztował prawie 0,95 zł/km. Na tej trasie za transport urządzenia typu oklejarka cena wynosi średnio 1,18 zł/km, a przewóz frezarki kosztuje 0,54 zł za kilometr.

Adres i termin nadania

Rzeszów, Polska

Od 5 cze 2017 do 7 lip 2017

Adres i termin dostawy

Zollikerberg, Szwajcaria

Termin elastyczny