(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Inne specjalnej ostrożności Dodano: 2018-02-21 11:34

Gitara, 120cm x 40cm x 40cm, za pobraniem, ubezpieczenie 12000 zł

(Nr 2400492)
Gitara, 120cm x 40cm x 40cm, za pobraniem, ubezpieczenie 12000 zł

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

9.00

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 310.00 km

Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

    Za przesyłki, których transport zobowiązuje do wielkiej ostrożności uważa się przesyłki, które często ulegają defektom oraz bywają kruche i łamliwe. Zaliczamy do nich np. instrumenty muzyczne, elementy tłukące się, antyki, wyroby ceramiczne oraz rzeczy zrobione z łamliwych materiałów. W gronie często przetransportowywanych rzeczy natkniemy się na gitary, akwaria, delikatny sprzęt elektroniczny, rzeźby, lustra oraz stoły do gry w piłkarzyki.

    Kwestia prawidłowego osłonięcia paczki jest kluczowa. Opłaca się zastosować materiały osłaniające takie jak: folia stretch, folia bąbelkowa lub papier. Folii bąbelkowej i kartony dobrze jest użyć do zabezpieczenia małych rzeczy – można je kupić w markecie budowlanym i w portalach w sieci. Natomiast folia stretch wykorzystywana jest do zawinięcia całej rzeczy. Do osłonięcia paczki można wykorzystać także koce, styropian, magazyny, ręczniki i taśmy.

Cena przewozu pakunku o nadzwyczajnej ostrożności

    Cena przewozu pakunku, która jest specjalnej ostrożności zależy od ciężaru i formatów, jak również od trasy pomiędzy miejscem załadunku oraz miejscem wyładunku. Na decydujący koszt może rzutować również potrzeba zapewnienia tworzyw zabezpieczających przez firmę transportową. Na przykład, za transport lustra na trasie Gliwice – Warta zapłacono niecałe 250 PLN. Natomiast za transport zegara kominkowego z Holandii do Łodzi kosztowało 200 PLN. Za transport rzeźby z kamienia na odcinku Warszawa – Umianowice zapłacono 300 złotych.

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Levice, Słowacja

Termin elastyczny