(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Inne specjalnej ostrożności Dodano: 2017-05-31 11:36

Gitara elektryczna

(Nr 1820651)

Długość [m]:

1,2

Szerokość [m]:

0,3

Wysokość [m]:

0,1

Waga w kg:

7.00

Typ usługi:

Tylko transport

Opakowanie ładunku:

futerał/ewentualnie w kartonie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2262.00 km

Informacje dodatkowe:

Czy podjęliby się państwo transportu gitary ze Szkocji do Polski? Czy przy okazji istniała by możliwość dostarczenia nadawcy przesyłki 780 funtów od odbiorcy?

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

    Za przedmioty, których transport wymaga szczególnej ostrożności uważa się przedmioty, które szybko ulegają defektom oraz są delikatne i nietrwałe. Należą do nich m.in. instrumenty muzyczne, przedmioty szklane, dzieła sztuki, wyroby ceramiczne oraz rzeczy zrobione z łamliwych surowców. W gronie nieustannie przetransportowywanych przedmiotów możemy wyróżnić gitary, szklane kabiny prysznicowe, delikatny sprzęt elektroniczny, rzeźby, zegary oraz stoły bilardowe.

    Kwestia prawidłowego zabezpieczenia paczki jest zasadnicza. Dobrą praktyką jest zastosować materiały zabezpieczające jak przykładowo: folia bąbelkowa, folia stretch oraz tektura. Folii bąbelkowej i papiery dobrze jest użyć do zabezpieczenia niedużych fragmentów – można je zakupić w sklepie budowlanym lub w sklepach internetowych. Podczas gdy folia stretch używana jest do owinięcia całej rzeczy. Do zabezpieczenia pakunku można zastosować także pledy, styropian, magazyny, ręczniki i taśmy.

Cena transportu przesyłki o szczególnej ostrożności

    Cena przewozu pakunku, która wymaga nadzwyczajnej ostrożności uzależniony jest od ciężaru i formatów, a także od odległości między miejscem załadunku i miejscem rozładunku. Na definitywny koszt może zaważać również konieczność dostarczenia surowców osłaniających przez firmę transportową. Na przykład, za przewóz lustra na trasie Warta - Gliwice kosztował blisko 250 złotych. Tymczasem za przewóz zegara kominkowego na odcinku z Łodzi do Holandii zostało zapłacone 200 PLN. Za transport rzeźby z kamienia z Umianowic do Warszawy cena wyniosła 300 złotych.

Adres i termin nadania

Edynburg, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny