(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

gitara w pokrowcu (Nr 4292681)

gitara w pokrowcu

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

5

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1566.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Southampton

Od 27 kwi 2019 do 30 kwi 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Opolskie, Namysłów

Od 1 maj 2019 do 7 maj 2019


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu paczki zależy od jej kształtów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą usługę transportu przesyłki, dobrą praktyką jest opublikować darmowe ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest określić rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Te informacje są szczególnie ważne, jeżeli chcemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do wysyłki opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypchać fragmentami trocin, gazet czy też gąbką. W szczególności kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć materiały do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch pudła. Do powierzchni pudła przyklejmy widoczną kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).