(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Glebogryzarka (Nr 4453657)

Długość [m]:

260

Szerokość [m]:

70

Wysokość [m]:

120

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 452.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Zamość

Od 28 maj 2019 do 3 cze 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Wodzisław Śląski

Od 4 cze 2019 do 17 cze 2019


Transport sprzętu ogrodowego

Transport narzędzi ogrodowych nie dotyczy jedynie grabi czy grilli ogrodowych. Mówiąc o przewożeniu sprzętu ogrodowego mamy na myśli transport glebogryzarek elektrycznych, skrzyń, opryskiwaczy, hydroforów ogrodowych czy też transport stołów, posągów. Są to zwykle spore urządzenia i są stosunkowo ciężkie. Sprzęt ogrodowy można transportować właściwie każdym rodzajem pojazdu. Zaczynając od pojazdu osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt ogrodniczy zazwyczaj nie jest upakowany w paczkach, z tej przyczyny warto go dobrze zabezpieczyć. Dobrą praktyką jest unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, aby nie przemieszczał się i nie zarysował oraz nie uszkodził innych narzędzi umieszczonych w pojeździe, czy też nie uszkodził samego pojazdu transportującego.

Jeśli nasz sprzęt ogrodowy jest odpowiednio duży, że nie jesteśmy w stanie sami go przewieźć, wtedy warto udać się z taką informacją do firm transportowych. Najszybszym sposobem jest skorzystanie z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której przebywa setki firm transportowych. Kiedy chcemy zamówić przewóz sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zlecenie na giełdzie transportowej podając: odległość do pokonania, gabaryty sprzętu, wagę, jak również liczbę przedmiotów jaką myślimy przetransportować. Im wnikliwiej opiszemy naszą przesyłkę tym firmy przewozowe precyzyjniej podadzą cenę transportu. Cena transportu narzędzi ogrodowych najczęściej zależy od odcinka do przejechania i gabarytów paczki. Najczęściej po zgłoszeniu przesyłki w portalu, należy zaczekać niewiele czasu, aby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Dobrą praktyką jest zaczekać chodź kilka godzin, żeby zgromadzić jak najwięcej wycen od firm przewozowych. Wtedy zostaje tylko wskazać ofertę najkorzystniejszego transportu sprzętu ogrodowego według nas.