(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt ogrodowy Dodano: 2018-01-03 22:51

Glebogryzarka Puebert Primo

(Nr 2254461)

Długość [m]:

0.8

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.8

Waga w kg (łączna):

60.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

150

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 437.00 km

Transport sprzętu ogrodowego

Transport sprzętu ogrodowego nie obejmuje tylko łopat czy węży ogrodowych. Mówiąc o przewożeniu sprzętu ogrodowego mamy na myśli przewóz glebogryzarek elektrycznych, kompostowników, pomp wodnych, hydroforów ogrodowych czy też transport ław, fontann. Są to zazwyczaj duże elementy oraz są dość ciężkie. Narzędzia do ogrodu można przewozić tak naprawdę każdym typem pojazdu. Zaczynając od samochodu osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt ogrodniczy zwykle nie jest upakowany w skrzyniach, z tego powodu warto go właściwie osłonić. Warto pomyśleć o unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, żeby nie przesuwał się i nie zniszczył oraz nie zniszczył pozostałych sprzętów przewożonych w samochodzie, czy też nie uszkodził samego auta transportującego.

Jeśli nasz sprzęt do ogrodu jest odpowiednio wielki, że nie możemy samodzielnie go przewieźć, wówczas można udać się z taką prośbą do firm transportowych. Najlepszym rozwiązaniem jest użycie giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której znajduje się tysiące firm transportowych. W przypadku, gdy chcemy zamówić transport sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zlecenie na giełdzie transportowej podając: trasę, wymiary sprzętu, ciężar, czy też liczbę przedmiotów którą chcemy przetransportować. Im staranniej przedstawimy taką paczkę tym firmy transportowe precyzyjniej podadzą koszt transportu. Cena transportu sprzętu ogrodowego najczęściej zależy od odcinka do przejechania i wielkości przesyłki. Na ogół po zgłoszeniu zlecenia w serwisie, wystarczy zaczekać kilka chwil, aby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Dobrze jest poczekać chodź kilka godzin, żeby uzbierać pełną bazę wycen od przewoźników. Wtedy zostaje tylko wybrać zlecenie najkorzystniejszego przewozu sprzętu ogrodowego dla nas.

Adres i termin nadania

Płońsk, 09-100, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Mszana Dolna, 34-730, Polska

Termin elastyczny