(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

gleboryzarka (Nr 5697582)

gleboryzarka

Długość [m]:

1.50

Szerokość [m]:

2.00

Wysokość [m]:

1.20

Waga w kg (łączna):

400

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

700

Dystans: 461.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Dolna Saksonia, Vordorf

Od 8 sty 2020 do 10 sty 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Przemęt

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Przewóz maszyn i sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony przewoźnika, który powinien rzetelnie osłonić maszynę, żeby ustrzec się różnego rodzaju awarii, zadrapań jak także wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w kategorii transport urządzeń i sprzętu należą frezarki, młoty, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, stelaże, kompresory, piece, maszyny czyszczące, suszarnie oraz dużo innych.

Koszt transportu urządzeń lub sprzętu

Cena przewozu urządzeń lub sprzętu będzie uzależniona głównie od gabarytu jak i ciężaru maszyny oraz od odległości od punktu załadunku do obszaru wyładunku. Z reguły transport urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania właściwych koncesji oraz profesjonalnej wiedzy ze strony firmy transportowej. W naszym państwie średnia cena  transportu urządzenia wynosi 1,28 zł za kilometr. Przykładowo, przewóz maszyny wulkanizacyjnej w obrębie Polski to koszt 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej w obrębie Polski związane jest z wydatkiem prawie 1,02 zł/km.

Cena transportu maszyn i sprzętu poza teren Polski

Często wybieranymi kierunkami w europejskim przewozie maszyn lub sprzętu są Niemcy oraz Wielka Brytania. Średni koszt przewozu maszyn i sprzętu na jeden kilometr przy trasie nasz kraj – UK wynosi 0,70 zł. Orientacyjnie np., przewóz spawarki do Anglii zapłacimy blisko 0,23 zł za kilometr. Tymczasem na trasie nasz kraj – Niemcy za przewóz maszyn będzie kosztował blisko 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za transport urządzenia typu oklejarka kosztuje blisko 1,18 zł/km, a przewóz frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł/km.