(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt RTV Dodano: 2017-07-24 16:34

Glosniki do telewizora

(Nr 1920095)
Glosniki do telewizora

Długość [m]:

80

Szerokość [m]:

30

Wysokość [m]:

60

Waga w kg (łączna):

10.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1427.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

ID firmy: 582815
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2017, 22:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-31 do 2017-08-01

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu RTV

    Urządzenia RTV to między innymi telewizory i adaptery, odtwarzacze DVD, telefony komórkowe, sprzęty stereofoniczne, nagrywarki CD, wieże audio i mp4 oraz różnorodne sprzęty elektroniczne, które najczęściej stosuje się na terenie mieszkania.

Spakowanie sprzętu RTV

    Trwałość kartonu powinno się dobrać do gabarytów oraz ciężaru sprzętu. Dobrą praktyką jest wziąć oryginalne pudełko sprzętu, które chcemy przewieźć. W sytuacji, gdy już pozbyliśmy się oryginalnego kartonu, postarajmy się, żeby zapełnić pustą przestrzeń i ustrzec się przed poruszaniem urządzenia w opakowaniu nieoryginalnym. Wolną lukę powinno się powypełniać gazetami, folią stretch albo styropianem. Przed spakowaniem urządzenia RTV należy zawinąć go folią bąbelkową, żeby uniknąć zniszczenia. W przypadku niewielkich elementów, sprzęt izoluje się stosując panele styropianowe. W przypadku sprzętów RTV o dużych formatach, powinno się w głównej mierze rozczepić lub wyjąć drobniejsze elementy, jak np. ładowarkę lub kable. Pokaźne sprzęty umieszczane są na paletach, a następnie okręca folią bąbelkową tak, żeby nie przemieszczały się lub nie wystawały na zewnątrz palety.

Koszt przewozu urządzenia RTV

    Koszt transportu sprzętu RTV uwarunkowany jest zazwyczaj od trasy przesyłki oraz jej wielkości – obszerności, wysokości i wagi sprzętu. Ważną kwestią jest również to, czy posiadamy oryginalne pudełko sprzętu elektronicznego, czy też nie. Jeżeli urządzenie potrzebuje stosownego kartonu oraz osłony ze strony firmy transportowej, wtedy zaważy to również na końcowy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Henley, Wielka Brytania

22 sie 2017

Adres i termin dostawy

Dąbcze, 64-130, Polska

25 sie 2017