gmc 4500 school bus (Nr 7826515)

gmc 4500 school bus
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
gmc 4500 school bus
450 x 220 x 270 cm
3500 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
3500 kg
Dystans
0 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Stany Zjednoczone, California, Santa Barbara

Od 3 sie 2021 do 13 sie 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Berlin, Berlin

Od 1 sty 2022 do 1 lut 2022

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport przyczep kempingowych

Przewóz przyczep kempingowych nie należy do prostych, ani do najtańszych. Podczas transportowania tego ładunku, niezbędne jest posiadanie ciężarówki lub innego profesjonalnego samochodu przystosowanego do transportu innych samochodów. Przewoźnicy, którzy podejmą się przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni otrzymać garść informacji od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Ważne parametry decydujące o cenie przewozu to: wymiary, ciężar, długość trasy oraz deklarację, czy naczepa jest działająca. Działająca naczepa kempingowa powinna posiadać działające koła, charakteryzuje ją to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innej sytuacji trzeba posiadać specjalistyczną maszynę, np. mały podnośnik. Cena przewozu przyczepy kempingowej uzależniona bywa też od faktu, czy firmy transportowe rozpatrują ten transport jako dorzucenie elementu do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny transport - tylko tej konkretnej naczepy. Przykładowo, przewóz przyczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 zł czyli jest to oszczędność rzędu 510 złotych w stosunku do cen obowiązujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł zaproponować mniejszy koszt, ze względu na to, że transport tej naczepy kempingowej odbył się przez doładunek do posiadanego transportu.

Zanim dojdzie do transportu przyczepy kempingowej, istotne jest, aby usunąć z niej wszystkie ruchome przedmioty lub je mocno zabezpieczyć, żeby podczas transportu nie zniszczyły nic w środku przyczepy.

Żeby móc użyć możliwości tańszego przewozu, należy zlecić transport naczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dojdzie do tysiąca przewoźników, którzy zbadają to zlecenie oraz zaproponują interesującą cenę. Wówczas pozostaje wybrać odpowiadającą nam ofertę.