(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Gokarty Dodano: 2017-09-06 21:55

Gokart

(Nr 2013566)
Gokart

Długość [m]:

2,2

Szerokość [m]:

1,6

Wysokość [m]:

0,6

Waga w kg (łączna):

46.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 790.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

700 zł

ID firmy: 618596
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

12-09-2017, 15:44

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-20 do 2017-09-21

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 700 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport gokartów

    Transport gokartów nie jest łatwy, jak może się na pierwszy rzut oka wydawać. Taki przewóz można przeprowadzić na parę sposobów. Gokarty jest możliwe przetransportować przy wykorzystaniu naczepy, samochodu dostawczego lub zwykłego auta osobowego. W trakcie przewozu gokarta, należy go solidnie unieruchomić, tak żeby nie zarysował się oraz nie uszkodził auta, który go przewozi.

    Przewożąc gokarta naczepą, warto go zabezpieczyć paroma pasami mocującymi do dna tak, żeby został unieruchomiony i nie poruszał się w trakcie przewozu. Oprócz tego, nie zaszkodzi go również przysłonić płachtą tak, aby warunki atmosferyczne nie oddziaływały źle na jego działanie.

    Podczas, gdy transportujemy gokarty samochodem dostawczym albo autem osobowym, przydałoby się - oprócz pasów mocujących, posłużyć się obijakami, które zabezpieczą samochód przewozowy i gokarta przed zniszczeniem. Dodatkowo trzeba nie zapomnieć, aby usunąć z gokarta wszelkie substancje, przykładowo jak benzyna czy olej. Płyny te, w trakcie transportu potrafią wylać się na zewnątrz oraz zniszczyć tapicerkę. Oprócz tego, opary wydostające się z tych cieczy, potrafią być wysoce denerwujące dla kierowcy, do tego stopnia, że koncentracja jego obniży się i dojdzie do stłuczki. W niektórych przypadkach potrafi nawet przekreślić dalszy przewóz gokarta.

    Jeżeli sami nie mamy możliwości przetransportować gokarta - zwłaszcza jeżeli mamy ich parę, wtedy nie ma przeszkód to zlecić firmie transportowej. Koszt transportu gokarta, zwykle zależy od odcinka jaki jest do pokonania między załadunkiem, a wyładunkiem. W takim momencie dobrze jest zlecić oszacowanie kosztów oraz transport firmie transportowej. Najszybciej jest skorzystanie z usług giełdy przewozowej Clicktrans.pl. Prosząc o przewóz na portalu Clicktrans, wystarczy podać miejsce załadunku i rozładunku, planowany termin transportu jak i ilość transportowanych gokartów, a w krótkim czasie tysiące firm transportowych zobaczy to zgłoszenie i odpowie.

Adres i termin nadania

Rzeszów, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Czaplinek, Polska

Termin elastyczny