(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Gokart rama (Nr 5967311)

Gokart rama

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

0.6

Waga w kg (łączna):

60

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 247.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Tyszowce

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Tarnów

Termin elastyczny


Transport gokartów

Przewóz gokartów nie jest banalny, jak mogłoby się w pierwszej chwili wydawać. Taki transport można przeprowadzić na parę sposobów. Gokarty jest możliwe przetransportować przy wykorzystaniu naczepy, auta dostawczego lub zwykłego auta osobowego. W czasie przewozu gokarta, powinno się go w jak najlepszy sposób ochronić, tak żeby nie zarysował się, jak także nie zarysował auta, który go przewozi.

Transportując gokarta naczepą, warto go przymocować paroma taśmami mocującymi do dna tak, aby został unieruchomiony i nie przesuwał się podczas przewozu. Oprócz tego, nie zaszkodzi gokarta także osłonić brezentem tak, żeby warunki na zewnątrz nie wpływały negatywnie na jego działanie.

Podczas, gdy transportujemy gokarty samochodem dostawczym albo pojazdem osobowym, można - oprócz taśm mocujących, użyć obijaków, które zabezpieczą pojazd transportowy, jak także gokarta przed zarysowaniami. Również należy nie zapomnieć, aby wypompować z gokarta wszelkie ciecze, np. jak paliwo czy olej. Ciecze te, podczas przewozu potrafią wylać się na zewnątrz i pobrudzić auto. Poza tym, gazy wydostające się z tych płynów, potrafią stać się mocno nieprzyjemne dla prowadzącego pojazd w tak dużej mierze, że skupienie jego zmaleje i dojdzie do kolizji. W niektórych przypadkach może nawet udaremnić dalszy transport gokarta.

W przypadku, kiedy sami nie możemy przetransportować gokarta - zwłaszcza jeżeli posiadamy ich kilka, wtedy można to zlecić przewoźnikowi. Koszt transportu gokarta, zwykle uzależniony jest od odcinka jaki jest do pokonania pomiędzy załadunkiem, a rozładunkiem. W takim momencie najodpowiedniej jest zlecić wycenę oraz przewóz firmie transportowej. Najłatwiej jest użycie giełdy transportowej Clicktrans.pl. Zlecając przewóz na serwisie Clicktrans, wystarczy podać odległość miedzy załadunkiem a wyładunkiem, planowany termin transportu jak i liczbę transportowanych gokartów, a bardzo szybko setki przewoźników zobaczy tą ofertę i zareaguje.