(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-07-26 10:33

Gokarty

(Nr 1923061)

Marka i model:

Gokart na pedały

Waga w kg (łączna):

30.00

Budżet zlecenia [zł]:

200

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1166.00 km

Informacje dodatkowe:

Jeden dziecięcy gokart na pedały, Nie jest duży.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory i skutery to zwykle drogocenne towary, które wydają się ogólnie nieproste do unieruchomienia podczas transportu. Niełatwe - jednak jedynie pozornie. Dobrze umocowany jednoślad w 100% przetrwa transport bez jednej rysy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie motor transportowany. W trakcie przewozu na przyczepie, obowiązkowe będą cztery pasy mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motocykli wystarczą raptem 2, ponieważ mają one szyny powstrzymujące przesuwanie się motoru. Najważniejsze jest, żeby pasy nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odłączyć w trakcie jazdy, a dodatkowo trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je rozerwać. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w wyspecjalizowanym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też przewozić w zamkniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba jedynie nie zapominać o gumowych „obijakach” na ścianach wozu oraz pomiędzy transportowanymi przedmiotami.

    Żeby kierowca nie prowadził w oparach benzyny, lepiej przed jazdą osuszyć bak motocykla, który może w trakcie drogi ulać się na nierównościach. Występują dodatkowo platformy montowane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć motor lub skuter i często nie zajmują całego miejsca w pojeździe.

     Warto zawsze wypytać o wszelkie szczegóły i warunki, w których nasz jednoślad będzie przewożony, a również, czy przewoźnik posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego przykładowo deski jest niebezpieczne i grozi zniszczeniem motoru lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

     Wystawiając ofertę przewozu w portalu Clicktrans.pl można uzyskać sporo interesujących ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które przewożą podobnego typu sprzęt dość często. Ceny za transport na trasach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 PLN za km. Zdarza się jednak trafić okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w wypadku gdy przewoźnik może przewieźć motocykl na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Władysławowo, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bruchsal, Niemcy

Termin elastyczny