(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-07-26 10:33

Gokarty

(Nr 1923061)

Marka i model:

Gokart na pedały

Waga w kg:

30.00

Budżet zlecenia [zł]:

200

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1166.00 km

Informacje dodatkowe:

Jeden dziecięcy gokart na pedały, Nie jest duży.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle oraz skutery to zazwyczaj drogocenne ładunki, które wydają się dość trudne do zabezpieczenia w trakcie przewozu. Ciężkie - jednak jedynie pozornie. Właściwie umocowany motocykl na pewno przetrwa trasę bez ani jednej skazy.

     Trzymanie zależy od sposobu, w jakiej będzie motor transportowany. W trakcie przewozu na naczepie, niezbędne cztery taśmy trzymające, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów potrzebne są ledwie 2, ponieważ posiadają one prowadnice udaremniające przesuwanie się motoru. Istotne jest, żeby mocowania nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odpiąć podczas jazdy, a również trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w fachowym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w osłoniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto jedynie nie zapominać o gumowych „obijakach” na ścianach samochodu i między przewożonymi przedmiotami.

    Żeby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, lepiej przed wyruszeniem osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie jazdy wylać się na nierównościach. Istnieją ponadto platformy zaczepiane do busa lub vana, które umożliwiają transportować motor lub skuter i zwykle nie zapełniają większość miejsca w samochodzie.

     Należy zazwyczaj dopytać o wszystkie detale i warunki, w jakich nasz jednoślad będzie przewożony, a także, czy firma transportowa posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności np. deski jest ryzykowne i zagraża popsuciem motoru lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Wystawiając ofertę przewozu w serwisie Clicktrans.pl można zdobyć dużo ciekawych ofert od rzetelnych firm transportowych, które transportują tego typu sprzęt stale. Ceny za przewóz na szlakach europejskich kształtują się do 0,6 za km. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić dużo taniej, wydarza się tak, w przypadku kiedy firma przewozowa może wziąć jednoślad na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Władysławowo, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bruchsal, Niemcy

Termin elastyczny