(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

gower górski (Nr 8166715)

Waga
Sztuk
gower górski
18 kg
1
Łączna waga:
18 kg
Dystans
933 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Stuttgart

Od 17 lis 2021 do 28 lis 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Słupca

Od 17 lis 2021 do 5 gru 2021


Transport rowerów

Przewóz dwóch kółek dotyczy sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przetransportowania roweru. Opcję na transport jednośladów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także osoby, które dają jednoślad w prezencie.

Szykowanie roweru do przewozu

W przypadku, gdy przewozimy nowy jednoślad trzeba zachować go w oryginalnym kartonie. Kiedy chcemy to przewozimy też rower, który już był używany, jednak najlepiej umieścić go w kartonie po rowerze (opłaca się użyć oryginalnego kartonu czy też zakupić pasujący karton w sklepie remontowym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie trzeba zdemontować oraz ściągnąć wszelkie ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Powyższe elementy jednośladu przydałoby się ulokować w oddzielnych, małych pudełkach lub osłonić fragmentami brystolu i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa centymetry grubości). Wystające elementy takie jak śruby czy też przerzutki trzeba osłonić kartonowymi nakładkami. Puste przestrzenie w pudle należy zabezpieczyć gazetami ewentualnie folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i mocną taśmą.

Gdy postanowimy zamówić przewóz roweru u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o dostarczenie tworzyw chroniących jednoślad.

Cena transportu jednośladu

Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: długości trasy, ilości jednośladów, ich wymiarów, a także terminu realizacji przewozu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 PLN. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy to koszt około 120 złotych. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.