(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-10-27 16:20

Gramofon,dwa glosniki i wzmacniacz

(Nr 2119089)
Gramofon,dwa glosniki i wzmacniacz

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0,5

Wysokość [m]:

0,5

Waga w kg (łączna):

25.00

Ilość sztuk:

4

Budżet zlecenia [zł]:

250

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 455.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany wyposażenia biura, należy zwrócić uwagę na parę zagadnień, bowiem nieprawidłowości w momencie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i pieniędzy. Kłopoty mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym salonie przez dalszych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli, czy też do zupełnego zniszczenia i konieczności zakupu nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jeżeli transportujemy nienowe meble, trzeba oczywiście je opróżnić z rzeczy i oczyścić, np. wilgotną szmatką. Później warto rozważyć, czy transportowany mebel rozmontować, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli demontaż ich, bywa ryzykowne, gdyż elementy mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak np. segment może utracić swój nienaruszony wygląd oraz stabilność. Jednakże przy bardzo olbrzymich obiektach, takich jak np. szafa, musimy zwrócić uwagę na wielkość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty trzeba później odpowiednio osłonić. Do takich rzeczy przydatne są stare koce, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwrócić uwagę na tłukące się elementy, na przykład szklane drzwiczki. Aby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu mebla doskonale utrzymuje całość w miejscu. Żeby odnaleźć wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego ogłoszenia, uzyskamy wiele ciekawych propozycji przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Aby jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę transportową, należy w ofercie drobiazgowo opisać wszystkie rozmiary przyszykowanych do transportu rzeczy, a również podać ich wagę i drogę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Halle (Saale), 06112, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kolonia, 50667, Niemcy

Termin elastyczny