(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-06-04 23:11

graty

(Nr 1827302)
graty

Waga w kg:

140.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 1693.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1500 zł

ID firmy: 472361
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-06-2017, 23:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-09

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1500 zł

Wiadomości:

2220 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 08:57

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-25

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 2220 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, ale gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

     W pierwszym etapie warto przeprowadzić eliminację posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od kilku lat nie używamy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli przydadzą się mocne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który zazwyczaj przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. rozdzielić talerze na parę kartonów, żeby bezproblemowo było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym miejscu. Duże meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy materiały izolujące, na przykład jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej kruche meble, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć pledy, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem małe rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

     Zamawiając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeśli pojawiają się szczególne kryteria dotyczące jakiś mebli.

     Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie waszego majątku.

Adres i termin nadania

Marine Drive East, New Milton BH25 7DT, United Kingdom

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gąbin, Polska

13 cze 2017