(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-06-04 23:11

graty

(Nr 1827302)
graty

Waga w kg:

140.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 1693.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1500 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-06-2017, 23:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-09

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1500 zł

Wiadomości:

2220 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 08:57

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-25

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 2220 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Przeprowadzki

     Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz pracochłonnym procesem, jednak gdy optymalniezaplanujemy, powinna przejść bez większych kłopotów.

     W pierwszym etapie warto wykonać eliminację posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od kilku lat nie używamy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się mocne kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który na ogół wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo podzielić książki na kilka pudeł, aby bez trudności było je przenieść. Podpisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym lokalu. Duże meble warto rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeśli mamy materiały zabezpieczające, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, prześcieradła i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem nieduże meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

     Zlecając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też trudności w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli występują specjalne wymagania odnoszące się do jakiś rzeczy.

     Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie waszego mienia.


Adres i termin nadania

Marine Drive East, New Milton BH25 7DT, United Kingdom

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gąbin, Polska

13 cze 2017