(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2017-06-28 22:09

Grill

(Nr 1878467)
Grill

Długość [m]:

140

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

130

Waga w kg:

150.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 2221.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn i sprzętu

    Transport maszyn i sprzętu potrzebuje praktyki ze strony firmy transportowej, która powinna dostatecznie dobrze ochronić maszynę, żeby ustrzec się zniszczeń, rys oraz wgięć. Do najczęściej zlecanych ładunków w kategorii transport urządzeń i sprzętu są frezarki, młoty, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, stelaże, sprzęt medyczny, piece, urządzenia czyszczące, suszarnie jak i wiele innych.

Cena przewozu urządzeń lub sprzętu

    Cena transportu maszyn i sprzętu będzie uzależniona głównie od gabarytu i wagi przedmiotu, a dodatkowo od odległości od punktu załadunku do punktu rozładunku. W większości przypadkach przewóz maszyn jest transportem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania przepisowych certyfikatów jak również dużej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W naszym państwie śr. cena  transportu urządzenia kosztuje 1,28 zł za kilometr. Orientacyjnie np., przewóz urządzenia wulkanizacyjnego w naszym kraju to cena 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej na terenie Polski wiąże się z wydatkiem około 1,02 zł za kilometr.

Koszt przewozu urządzeń lub sprzętu na obczyznę

    Popularnymi kierunkami w zagranicznym przewozie maszyn lub sprzętu są Niemcy oraz Anglia. Średni koszt transportu urządzeń lub sprzętu za jeden kilometr przy trasie nasz kraj – Wielka Brytania kosztuje 0,70 PLN. Weźmy na przykład, przewóz spawarki do UK cena wyniesie średnio 0,23 zł za kilometr. Tymczasem na odcinku nasz kraj – Niemcy za transport urządzeń wydamy średnio 0,95 zł/km. Na tym odcinku za transport urządzenia typu oklejarka zapłacimy prawie 1,18 zł/km, a przewóz frezarki kosztuje 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Koszalin, Polska

1 lip 2017

Adres i termin dostawy

Paralia Katerinis, Jednostka regionalna Pieria, Grecja

4 lip 2017