(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Grill (Nr 6142876)

Grill

Długość [m]:

1.50

Szerokość [m]:

0.60

Wysokość [m]:

0.80

Waga w kg (łączna):

40

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 316.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Od 1 cze 2020 do 28 cze 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny


Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz narzędzi ogrodowych nie dotyczy wyłącznie łopat czy grilli do ogrodu. Mówiąc o przewożeniu sprzętu ogrodowego mamy na myśli transport glebogryzarek elektrycznych, kompostowników, opryskiwaczy, hydroforów ogrodowych czy też przewóz krzeseł, fontann. Są to w głównej mierze duże narzędzia oraz są dosyć ciężkie. Narzędzia do ogrodu można transportować tak naprawdę każdym rodzajem auta. Zaczynając od pojazdu osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt ogrodowy zazwyczaj nie jest zapakowany w pudłach, dlatego warto go stosownie ochronić. Dobrą praktyką jest unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, żeby nie ruszał się i nie zarysował oraz nie uszkodził innych przedmiotów przewożonych w samochodzie, czy też nie uszkodził samego samochodu transportującego.

Kiedy nasz sprzęt ogrodowy jest na tyle duży, że nie damy radę sami go przetransportować, wtedy można skierować się z taką prośbą do firm transportowych. Najszybszym wyjściem jest użycie giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której znajduje się setki przewoźników. W przypadku, gdy chcemy zlecić przewóz sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie transportowej wskazując: odległość do pokonania, wymiary sprzętu, wagę, jak również liczbę elementów którą planujemy przewieźć. Im staranniej opiszemy taką przesyłkę tym firmy przewozowe precyzyjniej wycenią koszt przewozu. Koszt przewozu sprzętu ogrodowego zazwyczaj zależy od odległości do pokonania i rozmiarów przesyłki. Przeważnie po zgłoszeniu przesyłki w serwisie, należy odczekać kilka chwil, aby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Dobrze jest poczekać chodź dzień, aby uzyskać jak najwięcej wycen od firm przewozowych. Wtedy pozostaje tylko wytypować ofertę najkorzystniejszego przewozu sprzętu do ogrodu według nas.