(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Grizzly 450x 5 (Nr 5309778)

Grizzly 450x 5

Marka i model:

Yamaha grizzly

Długość [m]:

2.30

Szerokość [m]:

1.30

Wysokość [m]:

60

Waga w kg (łączna):

3200

Dystans: 2344.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 29 mar 2020 do 30 mar 2020

Adres i termin dostawy

Irlandia, County Cork, Cork

Od 31 mar 2020 do 1 kwi 2020


Transport quada

Quady zazwyczaj są to kosztowne pojazdy i z tego powodu powinno się je bardzo uważnie transportować. Głównym czynnikiem jest porządne osłonięcie quada przed zarysowaniem w czasie transportu.

Quady najczęściej przewozi się przyczepą, niemniej jednak zdarza się również samochodem dostawczym lub o sporych wymiarach pojazdem osobowym (przewóz ostatnim sposobem nie polecamy, albowiem w czasie transportu można zniszczyć zarówno quada jak i samochód osobowy).

W przypadku, gdy przewozimy quada na naczepie, trzeba unieruchomić go za pomocą czterech taśm mocujących. Wybierając pasy mocujące wypada pamiętać, żeby nie kończyły się niezamkniętym zaczepem, ponieważ podczas przewozu występują różnego rodzaju wstrząsy i taki pas może po prostu się odhaczyć. Pasy mocujące wytwarzane są z wytrzymałego tworzywa, jednak w czasie transportu, istotne jest żeby zwrócić szczególną uwagę, żeby pasy nie dotykały o żadne kanciaste części, dlatego, że mogą się uszkodzić i pęknąć.

W momencie, kiedy przewozimy quad przy pomocy samochodu dostawczego, także trzeba pojazd unieruchomić. Najlepiej jest wykonać to za pomocą taśm mocujących oraz dodać obijaki w takich miejscach, aby i quad i auto dostawcze nie uszkodziły się w trakcie transportu. W trakcie przewozu quada za pomocą innego samochodu, powinno się pomyśleć o wylaniu zawartości jego baka. Warto to zrobić, albowiem w momencie transportu benzyna czy inne płyny potrafią się rozlać oraz zniszczyć samochód od wewnątrz. Takie okoliczności też zmniejszą komfort jazdy samego przewoźnika.

Kiedy zlecamy transport quada przez przewoźnika, warto upewnić się czy ma odpowiedni sprzęt do załadunku i wyładunku.

Koszt transportu quada zwykle zależny jest od trasy jaką ma do przejechania samochód. Gdy chcemy poznać prawdziwą cenę przewozu quada, proponujemy opublikować ofertę przewozu na giełdzie transportowej takiej jak Clicktrans.pl, gdzie znajduje się tysiące przewoźników, którzy profesjonalizują się w takich transportach.