(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2017-12-28 23:30

grubościówka

(Nr 2246367)
grubościówka

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

1.3

Waga w kg (łączna):

700.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 556.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Transport urządzeń i sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony firmy transportowej, która musi kompetentnie ochronić sprzęt, aby uniknąć różnego rodzaju awarii, zarysowań i wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w kategorii transport urządzeń i sprzętu należą spawarki, młoty, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, kompresory, piece, maszyny czyszczące, podnośniki jak i dużo innych.

Koszt transportu maszyn i sprzętu

    Cena transportu maszyn i sprzętu będzie związana zazwyczaj od gabarytu i ciężaru urządzenia oraz od odległości od punktu załadunku do obszaru wyładunku. W większości przypadkach transport maszyn jest transportem ponadgabarytowym i wymaga przepisowych uprawień jak i specjalistycznej wiedzy ze strony przewoźnika. W obrębie kraju śr. cena  przewozu maszyn wynosi 1,28 zł/km. Przykładowo, transport maszyny wulkanizacyjnej w obrębie Polski to cena 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej w obrębie Polski związane jest z wydatkiem prawie 1,02 zł za kilometr.

Cena przewozu maszyn lub sprzętu na obczyznę

    Często wybieranymi kierunkami w międzynarodowym transporcie maszyn lub sprzętu są Niemcy i Wielka Brytania. Średni koszt transportu maszyn lub sprzętu na 1 kilometr przy trasie nasz kraj – UK wynosi 0,70 PLN. Orientacyjnie np., przewóz spawarki na trasie Polska – Anglia zapłacimy niecałe 0,23 zł za kilometr. Natomiast na odcinku Polska – Niemcy za przewóz maszyn wydamy średnio 0,95 zł/km. Na tej trasie za przewóz urządzenia typu oklejarka będzie wynosił blisko 1,18 zł/km, a przewóz frezarki kosztuje 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Żywiec, Polska

Od 2 sty 2018 do 3 sty 2018

Adres i termin dostawy

Dywity, 11-001, Polska

Termin elastyczny