(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Maszyny i urządzenia przemysłowe Dodano: 2017-07-24 08:58

Grubościówka + strugarka

(Nr 1919161)
Grubościówka + strugarka

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

1,7

Wysokość [m]:

1,2

Waga w kg:

1300.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1963.00 km

Informacje dodatkowe:

Szukam transportu na dwie duże maszyny stolarskie, ale jest również wiecej rzeczy wyposarzenia do przewozu, najlepjej pasowała by ciezarówka do 7,5ton z windą, ale rozpatrze każdą oferte

Oferty od Przewoźników (0)

2699 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-07-2017, 17:40

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-24 do 2017-07-31

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2699 zł

Wiadomości:

2790 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-07-2017, 10:29

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-24 do 2017-07-31

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn i urządzeń przemysłowych

    Transport maszyn przemysłowych jest pojęciem bardzo ogólnym i stosunkowo trudnym przy realizacji. Wynika to przeważnie z formatów oraz wagi tych urządzeń, które w zależności od zastosowania zasadniczo się różnią, a są w stanie uzyskiwać wysoce spore rozmiary. Do ich transportowania niejednokrotniekonieczne specjalistyczne pojazdy przystosowane do transportu towarów nadgabarytowych. W przypadku takich przewozów zdarza się, że niezbędne będzie pozwolenie na przejazd. Wypada skonsultować się w tej kwestii z wyszukaną firmą przewozową, żeby nie dopuścić do zatrzymania urządzeń na trasie przez policję. Kiedy poszukujemy tego typu transportu, opłaca się skorzystać z giełdy transportowej, takiej jak Clicktrans. Dzięki niej, do twojego zlecenia przewozu ma dostęp bardzo dużo rozmaitych zakładów posiadających wszelkiego rodzaju wozy, a przez system licytowania zleceń, zdarza się uzyskać szczególnie okazjonalną stawkę za usługę. W wypadku przewozu maszyn za granicę, do UK lub Niemiec, cena takiej usługi to zaledwie 1,28 zł/km. Jako że urządzenia takie jak kombajny, transformatory czy pozostałe maszyny rolnicze lub budowlane, bywają ładunkami drogimi, lepiej więc wyłonić przewoźników, którzy posiadają nabytą polisę ubezpieczeniową dotyczącą przewożonego towaru.

Adres i termin nadania

Nîmes, Francja

27 sie 2017

Adres i termin dostawy

Nowe Miasto Lubawskie, Polska

7 wrz 2017