(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Gruz betonowy (Nr 6027294)

Gruz betonowy

Waga w kg (łączna):

75000

Budżet zlecenia [zł]:

400

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 13.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Nadarzyn

Od 23 kwi 2020 do 30 kwi 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Falenty Nowe

Od 23 kwi 2020 do 22 maj 2020


Transport wywrotką

        Jeżeli szukasz transportu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, dobrą alternatywą jest transport samochodem - wywrotką.

            Samochód - wywrotka to typ samochodu ciężarowego. Posiada on specyficzną budowę skrzyni ładunkowej, która jest zrobiona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalistyczne zawiasy, które można albo rozchylać na boki, albo umożliwia otwieranie znajdującej się z tyłu klapy. Takie rozwiązanie daje swobodny dostęp do przestrzeni ładunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i rozładunek towaru, a więc oszczędza czas. Samochody wywrotki różnią się w zależności od pojemności ładunku, który mogą zabrać oraz od sposobu rozładunku. Największą masę mogą przewieźć samochody - wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i są w stanie przewieść nawet 32 tony.

            Aby uzyskać ciekawą ofertę dla przewozu na samochodzie wywrotce, powinno się wystawić w serwisie - na stronie Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, które dotrze do kilku tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się transportem. Przy wystawianiu ogłoszenia należy zaznaczyć opcję „Zleć transport”, a w kolejnym kroku trzeba zaznaczyć kategorię „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Pamiętaj, jak najstaranniej opisać, to co posiadasz do przetransportowania, podać trasę i termin, to ułatwi przewoźnikom dokładniej wycenić transport oraz zaoferować najtańszą cenę.

            Przykładowa cena za transport samochodem wywrotką na terenie kraju to 1600 złotych. Transportowano 25 ton kamienia na trasie o długości przekraczającej 400 km, czyli dzięki serwisowi Clicktrans, transport kosztował 900 zł taniej, niż normalna opłata.