Gruz z ziemią (Nr 8035884)

Waga
Gruz z ziemią
6000 kg
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
6000 kg
Dystans
0 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Pawłowice

Od 17 wrz 2021 do 31 paź 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Pawłowice

Termin elastyczny

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport wywrotką

        Gdy poszukujesz przewozu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą alternatywą jest przewóz samochodem - wywrotką.

            Samochód - wywrotka to typ samochodu ciężarowego. Posiada on swoistą budowę skrzyni załadunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalne zawiasy, które można albo rozchylać bocznie, albo pozwala otwieranie jej tylnej części. Takie rozwiązanie umożliwia swobodny dostęp do powierzchni ładunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i rozładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Samochody wywrotki różnią się w zależności od pojemności ładunku, który mogą załadować oraz od sposobu wyładunku. Największe ciężary mogą przewieźć samochody - wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i są one w stanie przetransportować około 32 tony.

            Aby znaleźć najlepszą ofertę dla przewozu na wywrotce, powinno się dodać w serwisie - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, które dotrze do tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się przewozem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a następnie należy zaznaczyć kategorię „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Pamiętaj, jak najdokładniej opisać, to co masz do przewiezienia, podać trasę i termin, to ułatwi przewoźnikom dokładniej wycenić transport oraz zaproponować najtańszą cenę.

            Przykładowa cena za transport wywrotką na trasie w Polsce to 1600 złotych. Przewożono 25 ton kamienia na trasie o długości ponad 400 kilometrów, czyli dzięki serwisowi Clicktrans, transport wyniósł 900 PLN taniej, niż zwykła cena.