(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Grzejnik (Nr 7331758)

Długość [m]:

1.6

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.8

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

250

Dystans: 303.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Marki

Od 27 sty 2021 do 28 sty 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Gniezno

Od 1 lut 2021 do 3 lut 2021


Transport maszyn i sprzętu

Transport urządzeń lub sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony firmy transportowej, która musi stosownie ochronić sprzęt, żeby uniknąć uszkodzeń, zadrapań i wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii transport maszyn i sprzętu wymienia się: frezarki, wyważarki, schładzarki, przesiewacze, stelaże, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, suszarnie oraz wiele innych.

Koszt przewozu maszyn lub sprzętu

Cena transportu urządzeń i sprzętu jest uzależniona zazwyczaj od wymiarów i wagi przedmiotu, a dodatkowo od trasy czyli od punktu załadunku do punktu wyładunku. Głównie transport maszyn jest transportem ponadgabarytowym i wymaga właściwych zaświadczeń jak również dużej wiedzy ze strony przewoźnika. W naszym państwie śr. cena  transportu urządzenia kosztuje 1,28 zł za kilometr. Orientacyjnie np., transport maszyny wulkanizacyjnej w naszym kraju kosztuje 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej w obrębie Polski wiąże się z wydatkiem blisko 1,02 zł/km.

Cena przewozu urządzeń i sprzętu za granicą

Często wybieranymi kierunkami w zagranicznym przewozie maszyn lub sprzętu są Niemcy i Wielka Brytania. Śr. koszt przewozu maszyn i sprzętu na jeden kilometr przy trasie nasz kraj – UK kosztuje 0,70 zł. Przykładowo, transport spawarki do UK zapłacimy niecałe 0,23 zł za kilometr. Tymczasem na trasie nasz kraj – Niemcy za transport urządzeń będzie kosztował średnio 0,95 zł za kilometr. Na tym odcinku za transport maszyny typu oklejarka kosztuje blisko 1,18 zł/km, a transport frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł za kilometr.