(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-09-07 13:35

gs 1200

(Nr 2014841)
gs 1200

Marka i model:

bmw f 800 gs

Waga w kg (łączna):

200.00

Dystans: 3037.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

810 €

ID firmy: 334372
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-09-2017, 21:12

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-01 do 2017-10-25

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

inne

Oferta ważna do:

2017-09-30, 21:07

Opis oferty:

EN We offer a fully insured independent service from door to door. LWB van with fixed ramp system specifically equipped for motorcycles using heavy duty roll in chocks and constant tension straps allowing full suspension movement during transit. Our price includes 2 x 80 Litre holdalls as well for your kit should you require it. Regards, Andy ES Ofrecemos un servicio independiente totalmente asegurado de puerta en puerta. Furgoneta con rampa fijada específicamente equipado para transporte de motos. Utilizamos calzos de ruedas y correas de tensión constante que permiten el movimiento de suspensión total durante el tránsito.Nuestro precio incluye 2 x 80 litros bolsones, así como para su kit en caso de que así lo requieran. Un Saludo. Andy

Cena (zawiera VAT): 810 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle oraz skutery to zwykle drogocenne towary, które wyglądają na dość niełatwe do unieruchomienia podczas przewozu. Trudne - niemniej jednak jedynie na pozór. Właściwie zamocowany jednoślad w 100% przetrzyma drogę bez jednej rysy.

     Trzymanie zależy od metody, w jakiej będzie jednoślad transportowany. W przypadku przewozu na przyczepie, obowiązkowe będą 4 liny trzymające, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motorów potrzebne są ledwie dwie, ponieważ mają one szyny powstrzymujące przesuwanie się motoru. Najważniejsze jest, aby liny nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odhaczyć podczas drogi, a dodatkowo trzeba uważać, by nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je rozerwać. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w profesjonalnym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery warto też przewozić w osłoniętych samochodach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto jedynie pamiętać o elastycznych „obijakach” na bokach samochodu oraz między przewożonymi rzeczami.

    Żeby prowadzący samochód nie jechał w oparach benzyny, warto przed jazdą opróżnić bak motoru, który może po drodze ulać się na nierównościach. Istnieją również platformy przyczepiane do busa lub vana, które umożliwiają transportować motor lub skuter i często nie blokują całego miejsca w aucie.

     Można zazwyczaj dopytać o wszystkie drobiazgi i warunki, w których nasz pojazd będzie przewożony, a także, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności np. deski jest niebezpieczne i zagraża uszkodzeniem motoru lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Umieszczając ofertę przewozu w serwisie Clicktrans.pl można zdobyć dużo interesujących ofert od profesjonalnych firm, które przewożą tego typu sprzęt codziennie. Ceny za transport na trasach europejskich kosztują do 0,6 zł za km. Zdarza się jednak trafić okazję i zapłacić sporo mniej, wydarza się tak, w wypadku gdy firma może wziąć motocykl na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Sewilla, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Dubrownik, 20107, Chorwacja

Termin elastyczny