(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-09-07 13:35

gs 1200

(Nr 2014841)
gs 1200

Marka i model:

bmw f 800 gs

Waga w kg:

200.00

Dystans: 3037.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

810 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-09-2017, 21:12

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-01 do 2017-10-25

Czas transportu (dni):

6

Sposób transportu:

inne

Oferta ważna do:

2017-09-30, 21:07

Opis oferty:

EN We offer a fully insured independent service from door to door. LWB van with fixed ramp system specifically equipped for motorcycles using heavy duty roll in chocks and constant tension straps allowing full suspension movement during transit. Our price includes 2 x 80 Litre holdalls as well for your kit should you require it. Regards, Andy ES Ofrecemos un servicio independiente totalmente asegurado de puerta en puerta. Furgoneta con rampa fijada específicamente equipado para transporte de motos. Utilizamos calzos de ruedas y correas de tensión constante que permiten el movimiento de suspensión total durante el tránsito.Nuestro precio incluye 2 x 80 litros bolsones, así como para su kit en caso de que así lo requieran. Un Saludo. Andy

Cena (zawiera VAT): 810 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle oraz skutery to zazwyczaj wartościowe ładunki, które wyglądają na dosyć ciężkie do unieruchomienia podczas transportu. Niełatwe - aczkolwiek tylko na pozór. Bezbłędnie zamocowany jednoślad w 100% przetrzyma trasę bez żadnej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie pojazd przewożony. Podczas przewozu na naczepie, obowiązkowe 4 taśmy trzymające, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są zaledwie 2, ze względu na fakt, że dysponują one prowadnice uniemożliwiające przesuwanie się pojazdu. Istotne jest, żeby taśmy nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odhaczyć w trakcie drogi, a poza tym trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je rozerwać. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w fachowym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w zamkniętych pojazdach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy wyłącznie pamiętać o gumowych „obijakach” na bokach wozu oraz między transportowanymi rzeczami.

    Żeby prowadzący samochód nie jechał w oparach benzyny, warto przed podróżą opróżnić bak jednośladu, który może po drodze wychlapać się na nierównościach. Występują dodatkowo platformy przyczepiane do busa lub vana, które ułatwiają transportować motocykl lub skuter i zarazem nie zajmują większość miejsca w pojeździe.

     Warto zazwyczaj wypytać o wszelkie szczegóły i warunki, w których nasz pojazd będzie przetransportowany, a także, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności przykładowo belki jest ryzykowne i grozi zepsuciem motoru lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Wystawiając ofertę transportu w portalu Clicktrans.pl można zdobyć dużo interesujących ofert od rzetelnych firm przewozowych, które przewożą tego typu maszyny dość często. Ceny za transport na trasach europejskich kształtują się do 0,6 PLN za km. Zdarza się jednak trafić okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w wypadku kiedy firma transportowa może przewieźć jednoślad na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Sewilla, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Dubrownik, 20107, Chorwacja

Termin elastyczny