(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Hala metalowa elementy. (Nr 5739591)

Hala metalowa elementy.

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

2.20

Wysokość [m]:

280

Waga w kg (łączna):

7000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Elementy na paleta.

Budżet zlecenia [zł]:

3500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1373.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Limburg, Horst Aan De Maas

9 lut 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Krasnystaw

13 lut 2020


Transport pełną ciężarówką

            Transport towaru zlecany na pełną ciężarówkę interesuje zazwyczaj przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat wyprowadzają się. Należy przed zamówieniem takiego przewozu ustalić parę kluczowych kwestii.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku jak i rozładunku przetransportowanych rzeczy. Jeśli jest on umieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe, które mogą unieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W wypadku niedużych przedmiotów czy też towarów sypkich, należy uściślić, czy konieczna jest górna osłona i czy do przewozu starczy otwarta naczepa. Kiedy pragniemy przetransportować owoce i warzywa, produkty spożywcze, wtedy może okazać się potrzebne skorzystanie z pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport towarów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie odpowiednich zaświadczeń, dodatkowo w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru ładunku, w pewnych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po zdefiniowaniu swoich wymagań, szybko można wyszukać firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Dlatego że, oferty na niej zamieszczone, trafiają do bardzo dużej ilości specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut dostosowanych do transportu różnorodnych produktów, zaś duża konkurencja pozwala osiągnięcie korzystnych stawek.